Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Seuraava revisio | Edellinen revisio Seuraava revisio Both sides next revision | ||
tulb [2017/07/22 20:34] oiv luotu |
tulb [2017/07/22 20:44] oiv luotu |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== CAI2* NBCH Savijärvi Gård 2017 Results | + | ====== CAI2* NBCH Savijärvi Gård 2017 Results Marathon |
+ | |||
+ | ^NR^NAME^PLA^A^B^C^T^E^1^2^3^4^5^6^7^8^1-8^TOT^CLT^ | ||
+ | ^1^HELPPO C PRIX DE VARUBODEN-OSL^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |475|Jokinen Päivi RHR|FIN|0, | ||
+ | |475:TURON MILLI||||||||||||||||||| | ||
+ | ^2^HELPPO B PRIX DE HTS PERUNA^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |395|Kajander Essi HUSR|FIN|0, | ||
+ | |395:AI.KA EIFIONA||||||||||||||||||| | ||
+ | |410|Lahti Taru Team RR|FIN|0, | ||
+ | |410: | ||
+ | |398|Lindqvist Sallamari HUSR|FIN|0, | ||
+ | |398:AI.KA. EDENELLA 298 RUSS||||||||||||||||||| | ||
+ | |401|Leskinen Tuula KvR|FIN|0, | ||
+ | |401: | ||
+ | ^3^HELPPO B PRIX DE AIKA TALLI^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |335|Takamäki Maisa EVR|FIN|0, | ||
+ | |335: | ||
+ | |310|Kärsämä Kati PiPuRa|FIN|0, | ||
+ | |310: | ||
+ | ^4^HELPPO A PRIX DE KIRAHVI OY^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |456|Nikkola Moona LoimURa|FIN|0, | ||
+ | |456: | ||
+ | |432|Vuorinen Kata LITRA|FIN|0, | ||
+ | |432: | ||
+ | |405|Rauhala Nora LoimURa|FIN|0, | ||
+ | |405: | ||
+ | |435|Tamminen Riitta FCDC|FIN|0, | ||
+ | |435: | ||
+ | |309|Ylimäki Emmi UrHU|FIN|0, | ||
+ | |309: | ||
+ | |455|Ranta Margit FCDC|FIN|0, | ||
+ | |455:BJORN VAN DEN BOEZEM||||||||||||||||||| | ||
+ | ^7^VAATIVA A PRIX DE TUOREVERKKO^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |118|Koski Heidi HUSR|FIN|0, | ||
+ | |118: | ||
+ | |152|Hakala Saana LoimURa|FIN|0, | ||
+ | |152: | ||
+ | |113|Johannessen Wenche NOR|NOR|0, | ||
+ | |113: | ||
+ | ^A^CAI2*-H1 PRIX DE SIGGPAC^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |862|HEIKINHEIMO Jouni|FIN|0, | ||
+ | |862:EL CARILLO||||||||||||||||||| | ||
+ | |854|JÄRVINEN Talvikki|FIN|0, | ||
+ | |854:DANSER T||||||||||||||||||| | ||
+ | |868|MIKKELSEN Kjell Øivind|NOR|0, | ||
+ | |868: | ||
+ | |860|HENRIKSSON Maria|SWE|0, | ||
+ | |860: | ||
+ | |859|JOHANNESEN Wenche|NOR|0, | ||
+ | |859: | ||
+ | |866|SIMONSEN Ben|FIN|0, | ||
+ | |866:SG HARD ROCK||||||||||||||||||| | ||
+ | |867|SÖDERQVIST Karin|SWE|0, | ||
+ | |867: | ||
+ | |855|KALALAHTI Leena|FIN|0, | ||
+ | |855: | ||
+ | |871|JOHNSRUD Camilla|NOR|0, | ||
+ | |871:TASSO HEDEGAARD||||||||||||||||||| | ||
+ | |872|ELANDER Lena|SWE|0, | ||
+ | |872: | ||
+ | |891|TIRKKONEN Sanna|FIN|0, | ||
+ | |891: | ||
+ | |861|DAVIK Eivind|NOR|0, | ||
+ | |861:AMIGO WALEUR||||||||||||||||||| | ||
+ | |887|SINDA Heidi|FIN|0, | ||
+ | |887: | ||
+ | |876|HEGGESTAD Anette|NOR|0, | ||
+ | |876: | ||
+ | |875|HAGGI Eve|EST|0, | ||
+ | |875: | ||
+ | |869|RYSGAARD Ann|DEN|0, | ||
+ | |869: | ||
+ | |874|JÄRVINEN Talvikki|FIN|0, | ||
+ | |874:ROY JONES||||||||||||||||||| | ||
+ | |873|JEDINAKS Mareks|LAT|0, | ||
+ | |873: | ||
+ | ^B^CAI2*-H2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |982|HOLMASTO Tove-Maria|FIN|0, | ||
+ | |982A:PLUTO HIRES - 982B: | ||
+ | |981|KÄLL Yngve|SWE|0, | ||
+ | |981A: | ||
+ | |983|THORÉN Jana|SWE|0, | ||
+ | |983A: | ||
+ | |980|OTTOSSON Eva|SWE|0, | ||
+ | |980A: | ||
+ | ^C^CAI2*-P1 PRIX DE HANKKIJA^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |813|SÖDERQVIST Karin|SWE|0, | ||
+ | |813:WHY ME||||||||||||||||||| | ||
+ | |812|TAKKINEN Raisa|FIN|0, | ||
+ | |812: | ||
+ | |804|KALALAHTI Hannu|FIN|0, | ||
+ | |804:HESSIN VIHTORI||||||||||||||||||| | ||
+ | |803|KALALAHTI Leena|FIN|0, | ||
+ | |803: | ||
+ | |848|SINDA Heidi|FIN|0, | ||
+ | |848:GNIST VARDE||||||||||||||||||| | ||
+ | |814|RÕA Riina|EST|0, | ||
+ | |814:PIN ROCK'S POPPIUS||||||||||||||||||| | ||
+ | |807|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|FIN|0, | ||
+ | |807:S.W. SUMMER' | ||
+ | |819|LUND STØEN Jeanette|NOR|0, | ||
+ | |819: | ||
+ | |805|FRIIS Anne|FIN|0, | ||
+ | |805: | ||
+ | |816|HERSTAD Ina Steiro|NOR|14, | ||
+ | |816:GLITUR FRA HERSTAD||||||||||||||||||| | ||
+ | ^D^CAI2*-P2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |917|NOWEN Ewa|SWE|0, | ||
+ | |917B: | ||
+ | |918|JOHANSSON Maria|SWE|0, | ||
+ | |918A: | ||
+ | |919|STRAUSS Patrick|SWE|0, | ||
+ | |919A: | ||
+ | |916|FROST Gunlög|SWE|0, | ||
+ | |916A: | ||
+ | |920|VENTONIEMI Mia|FIN|0, | ||
+ | |920A: | ||
+ | ^E^CAICH2*-P1 PRIX DE NÄRPES GRÖN^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |655|HOEPER William|DEN|0, | ||
+ | |655:DOW JONES||||||||||||||||||| | ||
+ | |654|STRAUSS Elise|SWE|5, | ||
+ | |654:SIR JAMES||||||||||||||||||| | ||
+ | |656|STERNHAG Oliver|SWE|0, | ||
+ | |656: | ||
+ | |657|KARHUSAARI Wilma|FIN|0, | ||
+ | |657: | ||
+ | ^F^CAIJ2*-H1 PRIX DE IKAALISTEN L^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |701|KRISTIANSEN Linnea|SWE|0, | ||
+ | |701: | ||
+ | ^G^CAIJ2*-P1 PRIX DE COBILO^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |725|HAAPAKOSKI Laura|FIN|0, | ||
+ | |725: | ||
+ | |742|KOIVULA Eveliina|FIN|0, | ||
+ | |742: | ||
+ | |737|LISKI Tuuli|FIN|0, | ||
+ | |737: | ||
+ | ^H^CAIJ2*-P2 PRIX DE HANS KLOTZ^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |711|STØLEN Irja Vågene|NOR|0, | ||
+ | |711A: | ||
+ | ^I^CAIY2*-H1 PRIX DE PAIPIS CENTR^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |751|RÄTSEP Reelika|EST|0, | ||
+ | |751: | ||
+ | ^J^CAIY2*-P1 PRIX DE CONTINENTAL^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | |794|CLASÉN Markus|SWE|0, | ||
+ | |794: | ||
+ | |796|TAMMINEN Annika|FIN|0, | ||
+ | |796: | ||
+ | |795|SUHONEN Luna|FIN|0, | ||
+ | |795:AI.KA. CHEELIA||||||||||||||||||| | ||
- | ^NR^NAME^^CLT^A^^MARATHON^^^^^^^^A + B^^ | ||
- | ^^^^^PNTS^CLT^A^B^C^T^E^OBST^TOTAL^CLT^PNTS^CLT^ | ||
- | ^1^HELPPO C PRIX DE VARUBODEN-OSL^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |475|Jokinen Päivi RHR|FIN|1|74, | ||
- | |475:TURON MILLI|||||||||||||||| | ||
- | ^2^HELPPO B PRIX DE HTS PERUNA^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |410|Lahti Taru Team RR|FIN|1|52, | ||
- | |410: | ||
- | |395|Kajander Essi HUSR|FIN|2|60, | ||
- | |395:AI.KA EIFIONA|||||||||||||||| | ||
- | |401|Leskinen Tuula KvR|FIN|3|57, | ||
- | |401: | ||
- | |398|Lindqvist Sallamari HUSR|FIN|4|70, | ||
- | |398:AI.KA. EDENELLA 298 RUSS|||||||||||||||| | ||
- | ^3^HELPPO B PRIX DE AIKA TALLI^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |335|Takamäki Maisa EVR|FIN|1|64, | ||
- | |335: | ||
- | |310|Kärsämä Kati PiPuRa|FIN|2|66, | ||
- | |310: | ||
- | ^4^HELPPO A PRIX DE KIRAHVI OY^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |456|Nikkola Moona LoimURa|FIN|1|67, | ||
- | |456: | ||
- | |432|Vuorinen Kata LITRA|FIN|2|68, | ||
- | |432: | ||
- | |405|Rauhala Nora LoimURa|FIN|3|69, | ||
- | |405: | ||
- | |435|Tamminen Riitta FCDC|FIN|4|59, | ||
- | |435: | ||
- | |309|Ylimäki Emmi UrHU|FIN|5|62, | ||
- | |309: | ||
- | |455|Ranta Margit FCDC|FIN| | ||
- | |455:BJORN VAN DEN BOEZEM|||||||||||||||| | ||
- | ^7^VAATIVA A PRIX DE TUOREVERKKO^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |113|Johannessen Wenche NOR|NOR|1|42, | ||
- | |113: | ||
- | |118|Koski Heidi HUSR|FIN|2|60, | ||
- | |118: | ||
- | |152|Hakala Saana LoimURa|FIN|3|77, | ||
- | |152: | ||
- | ^A^CAI2*-H1 PRIX DE SIGGPAC^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |862|HEIKINHEIMO Jouni|FIN|1|48, | ||
- | |862:EL CARILLO|||||||||||||||| | ||
- | |859|JOHANNESEN Wenche|NOR|2|46, | ||
- | |859: | ||
- | |854|JÄRVINEN Talvikki|FIN|3|51, | ||
- | |854:DANSER T|||||||||||||||| | ||
- | |868|MIKKELSEN Kjell Øivind|NOR|4|53, | ||
- | |868: | ||
- | |860|HENRIKSSON Maria|SWE|5|54, | ||
- | |860: | ||
- | |867|SÖDERQVIST Karin|SWE|6|53, | ||
- | |867: | ||
- | |866|SIMONSEN Ben|FIN|7|61, | ||
- | |866:SG HARD ROCK|||||||||||||||| | ||
- | |872|ELANDER Lena|SWE|8|50, | ||
- | |872: | ||
- | |871|JOHNSRUD Camilla|NOR|9|57, | ||
- | |871:TASSO HEDEGAARD|||||||||||||||| | ||
- | |855|KALALAHTI Leena|FIN|10|60, | ||
- | |855: | ||
- | |891|TIRKKONEN Sanna|FIN|11|52, | ||
- | |891: | ||
- | |861|DAVIK Eivind|NOR|12|57, | ||
- | |861:AMIGO WALEUR|||||||||||||||| | ||
- | |887|SINDA Heidi|FIN|13|58, | ||
- | |887: | ||
- | |876|HEGGESTAD Anette|NOR|14|61, | ||
- | |876: | ||
- | |875|HAGGI Eve|EST|15|62, | ||
- | |875: | ||
- | |869|RYSGAARD Ann|DEN|16|65, | ||
- | |869: | ||
- | |874|JÄRVINEN Talvikki|FIN| | ||
- | |874:ROY JONES|||||||||||||||| | ||
- | |873|JEDINAKS Mareks|LAT| | ||
- | |873: | ||
- | ^B^CAI2*-H2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |982|HOLMASTO Tove-Maria|FIN|1|59, | ||
- | |982A:PLUTO HIRES - 982B: | ||
- | |981|KÄLL Yngve|SWE|2|56, | ||
- | |981A: | ||
- | |983|THORÉN Jana|SWE|3|56, | ||
- | |983A: | ||
- | |980|OTTOSSON Eva|SWE|4|59, | ||
- | |980A: | ||
- | ^C^CAI2*-P1 PRIX DE HANKKIJA^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |813|SÖDERQVIST Karin|SWE|1|54, | ||
- | |813:WHY ME|||||||||||||||| | ||
- | |807|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|FIN|2|50, | ||
- | |807:S.W. SUMMER' | ||
- | |812|TAKKINEN Raisa|FIN|3|62, | ||
- | |812: | ||
- | |803|KALALAHTI Leena|FIN|4|61, | ||
- | |803: | ||
- | |848|SINDA Heidi|FIN|5|59, | ||
- | |848:GNIST VARDE|||||||||||||||| | ||
- | |819|LUND STØEN Jeanette|NOR|6|62, | ||
- | |819: | ||
- | |805|FRIIS Anne|FIN|7|56, | ||
- | |805: | ||
- | |804|KALALAHTI Hannu|FIN|8|72, | ||
- | |804:HESSIN VIHTORI|||||||||||||||| | ||
- | |814|RÕA Riina|EST|9|70, | ||
- | |814:PIN ROCK'S POPPIUS|||||||||||||||| | ||
- | |816|HERSTAD Ina Steiro|NOR|10|61, | ||
- | |816:GLITUR FRA HERSTAD|||||||||||||||| | ||
- | ^D^CAI2*-P2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |917|NOWEN Ewa|SWE|1|54, | ||
- | |917A: | ||
- | |918|JOHANSSON Maria|SWE|2|60, | ||
- | |918A: | ||
- | |916|FROST Gunlög|SWE|3|57, | ||
- | |916A: | ||
- | |920|VENTONIEMI Mia|FIN|4|64, | ||
- | |920A: | ||
- | |919|STRAUSS Patrick|SWE|5|67, | ||
- | |919A: | ||
- | ^E^CAICH2*-P1 PRIX DE NÄRPES GRÖN^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |654|STRAUSS Elise|SWE|1|55, | ||
- | |654:SIR JAMES|||||||||||||||| | ||
- | |657|KARHUSAARI Wilma|FIN|2|60, | ||
- | |657: | ||
- | |655|HOEPER William|DEN|3|65, | ||
- | |655:DOW JONES|||||||||||||||| | ||
- | |656|STERNHAG Oliver|SWE|4|65, | ||
- | |656: | ||
- | ^F^CAIJ2*-H1 PRIX DE IKAALISTEN L^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |701|KRISTIANSEN Linnea|SWE|1|53, | ||
- | |701: | ||
- | ^G^CAIJ2*-P1 PRIX DE COBILO^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |725|HAAPAKOSKI Laura|FIN|1|62, | ||
- | |725: | ||
- | |742|KOIVULA Eveliina|FIN|2|68, | ||
- | |742: | ||
- | |737|LISKI Tuuli|FIN|3|63, | ||
- | |737: | ||
- | ^H^CAIJ2*-P2 PRIX DE HANS KLOTZ^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |711|STØLEN Irja Vågene|NOR|1|66, | ||
- | |711A: | ||
- | ^I^CAIY2*-H1 PRIX DE PAIPIS CENTR^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |751|RÄTSEP Reelika|EST|1|63, | ||
- | |751: | ||
- | ^J^CAIY2*-P1 PRIX DE CONTINENTAL^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
- | |794|CLASÉN Markus|SWE|1|66, | ||
- | |794: | ||
- | |796|TAMMINEN Annika|FIN|2|54, | ||
- | |796: | ||
- | |795|SUHONEN Luna|FIN|3|63, | ||
- | |795:AI.KA. CHEELIA|||||||||||||||| | ||