Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
tulabc [2017/07/23 16:15] oiv luotu |
tulabc [2022/08/02 09:12] (nykyinen) oiv |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== CAI2* NBCH Savijärvi | + | ===== 29.–31.7. |
+ | |||
+ | ^NR^NAME^CLT^A^CLT^B^CLT^C^CLT^A+B+C^CLT^ | ||
+ | ^ ^LK 1 prix de Café Fanny Noviisiluokka Aloitelijoille II-poneille ^^^^^^^^^^ | ||
+ | |342|Mäkinen Jarkko KoRa|1|53, | ||
+ | | |342: | ||
+ | |380|Kallio Josefiina LoimURa|2|69, | ||
+ | | |380: | ||
+ | |316|Henttala Kristina HusR| |62, | ||
+ | | |316:EMILY STONE|||||||||| | ||
+ | ^ ^LK 2 Prix de Aika-Talli Helppo B II poneille. Shetlanninponien mestaruus ^^^^^^^^^^ | ||
+ | |324|Pentikäinen Taru KAKE|1|54, | ||
+ | | |324:NOT AT ALL LU ART 265 SH|||||||||| | ||
+ | |377|Tammelin Taija-Tuulia Hus|2|58, | ||
+ | | |377:MAC CLOUD|||||||||| | ||
+ | |340|Ahopelto Aino KoRa|3|57, | ||
+ | | |340: | ||
+ | |321|Kosonen Leena HyvUra|4|50, | ||
+ | | |321:A.S YUNO|||||||||| | ||
+ | |395|Rangell-Viikari Henna UrH|5|62, | ||
+ | | |395: | ||
+ | |312|Sjödahl Josefina KMR|6|61, | ||
+ | | |312: | ||
+ | |320|Kvist Päivi KoRa| |56, | ||
+ | | |320: | ||
+ | ^ ^LK 5 Prix de Horse& | ||
+ | |454|Tulisalmi Jukka-Pekka AUR|1|54, | ||
+ | | |454:RANNAN NOKIOTTA|||||||||| | ||
+ | |406|Turku Charlotta V-NR|2|46, | ||
+ | | |406:VEERE G|||||||||| | ||
+ | |391|Kajander Essi HusR|3|58, | ||
+ | | |391A: | ||
+ | |345|Merimaa Lia LR|4|58, | ||
+ | | |345: | ||
+ | |455|Mäkinen Heidi TT|5|62, | ||
+ | | |455: | ||
+ | |444|Satama Maija HusR|6|59, | ||
+ | | |444: | ||
+ | |311|Kärsämä Kati PiPuRa|7|70, | ||
+ | | |311: | ||
+ | |425|Riekkinen Taina TR|8|67, | ||
+ | | |425: | ||
+ | ^ ^LK 6 Prix de Paipis Centralbod Helppo B Poneille ^^^^^^^^^^ | ||
+ | |350|Leino Aino Ri-Ra|1|63, | ||
+ | | |350: | ||
+ | |355|Kalalahti Hannu YR|2|59, | ||
+ | | |355: | ||
+ | |409|Liitiä Piia UrHU|3|78, | ||
+ | | |409:SG ROBERTO|||||||||| | ||
+ | |396|Sjödahl Josefina KMR|4|78, | ||
+ | | |396:FIA CAPRI|||||||||| | ||
+ | |360|Pietilä Jenna LoimURa|5|70, | ||
+ | | |360: | ||
+ | |456|Varttinen Pia SUORA|6|62, | ||
+ | | |456: | ||
+ | |415|Lahti Taru RUSKO|7|71, | ||
+ | | |415: | ||
+ | ^ ^LK 7 Prix de Laukanmäen talli Helppo A Suomenhevosten mestaruus ^^^^^^^^^^ | ||
+ | |488|Simonsén Ben HusR|1|60, | ||
+ | | |488: | ||
+ | |410|Sinda Heidi UrHU|2|58, | ||
+ | | |410:ROKKI PIPPURI|||||||||| | ||
+ | |393|Launo Niilo YR|3|58, | ||
+ | | |393: | ||
+ | |461|Ranta Margit FCDC|4|58, | ||
+ | | |461: | ||
+ | |399|Vilkko Anna CR|5|61, | ||
+ | | |399A: | ||
+ | |477|Leskinen Tuula KvR|6|61, | ||
+ | | |477: | ||
+ | |436|Ahlbäck Sarah MaHF|7|59, | ||
+ | | |436: | ||
+ | |366|Sillanaukee Jenniina Valj|8|69, | ||
+ | | |366: | ||
+ | |330|Heino Laura WaHu|9|56, | ||
+ | | |330: | ||
+ | |308|Turku Charlotta V-NR|10|72, | ||
+ | | |308: | ||
+ | |468|Rainio Heli SUORA|11|68, | ||
+ | | |468:HELAN GÅR|||||||||| | ||
+ | ^ ^LK 8 Prix de K-Supermarket Basilika Vaativa ^^^^^^^^^^ | ||
+ | |222|Kajander Essi HusR|1|48, | ||
+ | | |222A:AI.KA EIFIONA - 222B:AI.KA. JAMIE|||||||||| | ||
+ | |139|Tenhunen Katriina KARA|2|55, | ||
+ | | |139: | ||
+ | |101|Saarvio Ulla FCDC|3|57, | ||
+ | | |101: | ||
+ | |170|Härkönen Annika SRS|4|53, | ||
+ | | |170: | ||
+ | ^ ^LK 9 Prix de Matti Eklund Oy Vaikea ^^^^^^^^^^ | ||
+ | |112|Takkinen Raisa ValRa|1|45, | ||
+ | | |112: | ||
+ | |205|Koski Heidi HusR|2|53, | ||
+ | | |205A: | ||
+ | |201|Ventoniemi Mia KKR|3|51, | ||
+ | | |201A: | ||
+ | |115|Bishop-Westerlund Deilina|4|56, | ||
+ | | |115: | ||
+ | ^ ^LK 11 Prix de Green Stallion Vaikea^^^^^^^^^^ | ||
+ | |154|Järvinen Talvikki SUO|1|44, | ||
+ | | |154:DANSER T|||||||||| | ||
+ | |174|Järvinen Talvikki SUO|2|46, | ||
+ | | |174: | ||
+ | |199|Simonsén Ben HusR|3|52, | ||
+ | | |199: | ||
+ | |175|Kalalahti Leena YR|4|60, | ||
+ | | |175: | ||
+ | |270|Tauriainen Jarmo FCDC|5|45, | ||
+ | | |270A: | ||
- | ^NR^NAME^^CLT^A^CLT^B^CLT^C^CLT^A+B+C^CLT^ | ||
- | ^ ^HELPPO C PRIX DE VARUBODEN-OSLA^^^^^^^^^^^ | ||
- | |475|Jokinen Päivi RHR|FIN|1|74, | ||
- | | |475:TURON MILLI||||||||||| | ||
- | ^ ^HELPPO B PRIX DE HTS PERUNA^^^^^^^^^^^ | ||
- | |410|Lahti Taru Team RR|FIN|1|52, | ||
- | | |410: | ||
- | |395|Kajander Essi HUSR|FIN|2|60, | ||
- | | |395:AI.KA EIFIONA||||||||||| | ||
- | |401|Leskinen Tuula KvR|FIN|3|57, | ||
- | | |401: | ||
- | |398|Lindqvist Sallamari HUSR|FIN|4|70, | ||
- | | |398:AI.KA. EDENELLA 298 RUSS||||||||||| | ||
- | ^ ^HELPPO B PRIX DE AIKA TALLI^^^^^^^^^^^ | ||
- | |335|Takamäki Maisa EVR|FIN|1|64, | ||
- | | |335: | ||
- | |310|Kärsämä Kati PiPuRa|FIN|2|66, | ||
- | | |310: | ||
- | |326|Tuomisto Marjo HOT|FIN| | ||
- | | |326: | ||
- | ^ ^HELPPO A PRIX DE KIRAHVI OY^^^^^^^^^^^ | ||
- | |432|Vuorinen Kata LITRA|FIN|1|68, | ||
- | | |432: | ||
- | |405|Rauhala Nora LoimURa|FIN|2|69, | ||
- | | |405: | ||
- | |435|Tamminen Riitta FCDC|FIN|3|59, | ||
- | | |435: | ||
- | |309|Ylimäki Emmi UrHU|FIN|4|62, | ||
- | | |309: | ||
- | |455|Ranta Margit FCDC|FIN| | ||
- | | |455:BJORN VAN DEN BOEZEM||||||||||| | ||
- | |414|Snellman-Eerola Kristiina|FIN| | ||
- | |456|Nikkola Moona LoimURa|FIN| | ||
- | | |456: | ||
- | ^ ^VAATIVA A PRIX DE TUOREVERKKO^^^^^^^^^^^ | ||
- | |118|Koski Heidi HUSR|FIN|1|60, | ||
- | | |118: | ||
- | |113|Johannessen Wenche NOR|NOR|2|42, | ||
- | | |113: | ||
- | |152|Hakala Saana LoimURa|FIN|3|77, | ||
- | | |152: | ||
- | ^ ^CAI2*-H1 PRIX DE SIGGPAC^^^^^^^^^^^ | ||
- | |862|HEIKINHEIMO Jouni|FIN|1|48, | ||
- | | |862:EL CARILLO||||||||||| | ||
- | |859|JOHANNESEN Wenche|NOR|2|46, | ||
- | | |859: | ||
- | |868|MIKKELSEN Kjell Øivind|NOR|3|53, | ||
- | | |868: | ||
- | |854|JÄRVINEN Talvikki|FIN|4|51, | ||
- | | |854:DANSER T||||||||||| | ||
- | |867|SÖDERQVIST Karin|SWE|5|53, | ||
- | | |867: | ||
- | |872|ELANDER Lena|SWE|6|50, | ||
- | | |872: | ||
- | |866|SIMONSEN Ben|FIN|7|61, | ||
- | | |866:SG HARD ROCK||||||||||| | ||
- | |860|HENRIKSSON Maria|SWE|8|54, | ||
- | | |860: | ||
- | |871|JOHNSRUD Camilla|NOR|9|57, | ||
- | | |871:TASSO HEDEGAARD||||||||||| | ||
- | |861|DAVIK Eivind|NOR|10|57, | ||
- | | |861:AMIGO WALEUR||||||||||| | ||
- | |855|KALALAHTI Leena|FIN|11|60, | ||
- | | |855: | ||
- | |891|TIRKKONEN Sanna|FIN|12|52, | ||
- | | |891: | ||
- | |887|SINDA Heidi|FIN|13|58, | ||
- | | |887: | ||
- | |876|HEGGESTAD Anette|NOR|14|61, | ||
- | | |876: | ||
- | |875|HAGGI Eve|EST|15|62, | ||
- | | |875: | ||
- | |869|RYSGAARD Ann|DEN|16|65, | ||
- | | |869: | ||
- | |874|JÄRVINEN Talvikki|FIN| | ||
- | | |874:ROY JONES||||||||||| | ||
- | |873|JEDINAKS Mareks|LAT| | ||
- | | |873: | ||
- | ^ ^CAI2*-H2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^^^ | ||
- | |982|HOLMASTO Tove-Maria|FIN|1|59, | ||
- | | |982A:PLUTO HIRES - 982B: | ||
- | |983|THORÉN Jana|SWE|2|56, | ||
- | | |983A: | ||
- | |980|OTTOSSON Eva|SWE|3|59, | ||
- | | |980A: | ||
- | |981|KÄLL Yngve|SWE| | ||
- | | |981A: | ||
- | ^ ^CAI2*-P1 PRIX DE HANKKIJA^^^^^^^^^^^ | ||
- | |813|SÖDERQVIST Karin|SWE|1|54, | ||
- | | |813:WHY ME||||||||||| | ||
- | |807|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|FIN|2|50, | ||
- | | |807:S.W. SUMMER' | ||
- | |812|TAKKINEN Raisa|FIN|3|62, | ||
- | | |812: | ||
- | |803|KALALAHTI Leena|FIN|4|61, | ||
- | | |803: | ||
- | |804|KALALAHTI Hannu|FIN|5|72, | ||
- | | |804:HESSIN VIHTORI||||||||||| | ||
- | |819|LUND STØEN Jeanette|NOR|6|62, | ||
- | | |819: | ||
- | |848|SINDA Heidi|FIN|7|59, | ||
- | | |848:GNIST VARDE||||||||||| | ||
- | |805|FRIIS Anne|FIN|8|56, | ||
- | | |805: | ||
- | |814|RÕA Riina|EST|9|70, | ||
- | | |814:PIN ROCK'S POPPIUS||||||||||| | ||
- | |816|HERSTAD Ina Steiro|NOR|10|61, | ||
- | | |816:GLITUR FRA HERSTAD||||||||||| | ||
- | ^ ^CAI2*-P2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^^^ | ||
- | |917|NOWEN Ewa|SWE|1|54, | ||
- | | |917A: | ||
- | |918|JOHANSSON Maria|SWE|2|60, | ||
- | | |918A: | ||
- | |916|FROST Gunlög|SWE|3|57, | ||
- | | |916A: | ||
- | |920|VENTONIEMI Mia|FIN|4|64, | ||
- | | |920A: | ||
- | |919|STRAUSS Patrick|SWE|5|67, | ||
- | | |919A: | ||
- | ^ ^CAICH2*-P1 PRIX DE NÄRPES GRÖNSAKER^^^^^^^^^^^ | ||
- | |654|STRAUSS Elise|SWE|1|55, | ||
- | | |654:SIR JAMES||||||||||| | ||
- | |657|KARHUSAARI Wilma|FIN|2|60, | ||
- | | |657: | ||
- | |655|HOEPER William|DEN|3|65, | ||
- | | |655:DOW JONES||||||||||| | ||
- | |656|STERNHAG Oliver|SWE|4|65, | ||
- | | |656: | ||
- | ^ ^CAIJ2*-H1 PRIX DE IKAALISTEN LUOMU^^^^^^^^^^^ | ||
- | |701|KRISTIANSEN Linnea|SWE|1|53, | ||
- | | |701: | ||
- | ^ ^CAIJ2*-P1 PRIX DE COBILO^^^^^^^^^^^ | ||
- | |725|HAAPAKOSKI Laura|FIN|1|62, | ||
- | | |725: | ||
- | |742|KOIVULA Eveliina|FIN|2|68, | ||
- | | |742: | ||
- | |737|LISKI Tuuli|FIN|3|63, | ||
- | | |737: | ||
- | ^ ^CAIJ2*-P2 PRIX DE HANS KLOTZ^^^^^^^^^^^ | ||
- | |711|STØLEN Irja Vågene|NOR| | ||
- | | |711A: | ||
- | ^ ^CAIY2*-H1 PRIX DE PAIPIS CENTRALBODEN^^^^^^^^^^^ | ||
- | |751|RÄTSEP Reelika|EST|1|63, | ||
- | | |751: | ||
- | ^ ^CAIY2*-P1 PRIX DE CONTINENTAL FRUIT IMPORTERS AND VIHANNESYHTYMÄ 3 T^^^^^^^^^^^ | ||
- | |794|CLASÉN Markus|SWE|1|66, | ||
- | | |794: | ||
- | |796|TAMMINEN Annika|FIN|2|54, | ||
- | | |796: | ||
- | |795|SUHONEN Luna|FIN|3|63, | ||
- | | |795:AI.KA. CHEELIA||||||||||| | ||
- | |793|ALMGREN Hanna|SWE| | ||