Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revision Edellinen revisio Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
llc [2022/07/30 17:59] oiv poistettu |
llc [2022/07/30 19:25] oiv |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== CAI2* NBCH Savijärvi | + | ===== 29.–31.7. |
+ | |||
+ | //30.7.2022 19.30// | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ^lk^num^Valjakko^Vaunun leveys^Portin leveys^Aika^A+B^ | ||
+ | |6|396|Sjödahl Josefina KMR - Fia Capri|125|155|9.00|158, | ||
+ | |6|360|Pietilä Jenna LoimUra - Tervsunds Rosie|125|155|9.05|157, | ||
+ | |6|415|Lahti Taru RUSKO - Lacky|125|155|9.10|164, | ||
+ | |6|409|Liitiä Piia UrHu - SG Roberto|125|155|9.15|156, | ||
+ | |6|355|Kalalahti Hannu YR - Havuliina|125|155|9.20|141, | ||
+ | |6|350|Leino Aino Ri-Ra - Norrgårdens Jupiter 49 RUSS|125|155|9.25|138, | ||
+ | |6|456|Varttinen Pia SUORA - Kankalon Ilona|140|170|9.30|170, | ||
+ | |1|342|Mäkinen Jarkko KoRa - Springfield Isabel|110|150|9.35|96, | ||
+ | |1|380|Kallio Josefiina LoimUra - Doortje|110|150|9.40|127, | ||
+ | |2|320|Kvist Päivi KoRa - Hyrtölän Hurma|110|140|9.45|168, | ||
+ | |2|312|Sjödahl Josefina KMR - Kotimäen Susie|125|155|9.50|142, | ||
+ | |2|395|Rangell-Viikari Henna UrHu - Kallanmaan Eleonora|125|155|9.55|137, | ||
+ | |2|321|Kosonen Leena HyvUra - A. S. Yuno|110|140|10.00|135, | ||
+ | |2|324|Pentikäinen Taru KAKE - Not at all lu art 265 sh|110|140|10.05|119, | ||
+ | |2|377|Tammelin Taija-Tuulia HusR - Mac Cloud|110|140|10.10|123, | ||
+ | |2|340|Ahopelto Aino KoRa - Coneridge Harmony|110|140|10.15|127, | ||
+ | |5|311|Kärsämä Kati PiPuRa - Söderby Gård Gwanwyn Gwron|125|165|10.20|128, | ||
+ | |5|425|Riekkinen Taina TR - Metsärinteen Valo|125|165|10.25|126, | ||
+ | |5|444|Satama Maija HusR - Lilou|125|165|10.30|122, | ||
+ | |5|455|Mäkinen Heidi TT - Mirmeli|125|165|10.35|119, | ||
+ | |5|345|Merimaa Lia LR - Merimaan Ruhtinas|125|165|10.40|116, | ||
+ | |5|406|Turku Charlotta V-NR - Veere G / Johan fan Ugokleaster|125|165|10.45|104, | ||
+ | |5|454|Tulisalmi Jukka-Pekka Aurum - Rannan nokiotta|125|165|10.50|101, | ||
+ | |5|391|Kajander Essi HusR - Ai.ka. Eowyn / Ai.ka. Jewel Warrior|140|180|10.55|110, | ||
+ | |7|366|Sillanaukee Jenniina VALJAKKO RY - Peppermint Duchess|140|165|13.00|185, | ||
+ | |7|468|Rainio Heli SUORA - Helan Går|140|165|13.05|215, | ||
+ | |7|308|Turku Charlotta V-NR - Friisin Jouhikko|125|150|13.10|191, | ||
+ | |7|330|Heino Laura WaHu - Elounelma|125|150|13.15|182, | ||
+ | |7|436|Ahlbäck Sarah MaHF - Björnhöjgård Maximus|125|150|13.20|170, | ||
+ | |7|399|Vilkko Anna CR - Tallbos Cornelia / Tallbos Gameboy / Tallbos Gambler|140|165|13.25|177, | ||
+ | |7|477|Leskinen Tuula KvR - Koskenkukan Liekki|140|165|13.30|171, | ||
+ | |7|393|Launo Niilo YR - Friisin Amuletti|140|165|13.35|170, | ||
+ | |7|461|Ranta Margit FCDC - Voilokki|140|165|13.40|166, | ||
+ | |7|410|Sinda Heidi Urhu - Rokki Pippuri|140|165|13.45|154, | ||
+ | |7|488|Simonsén Ben HusR - Dorato|140|165|13.50|150, | ||
+ | |11|174|Järvinen Talvikki SUO - Kassander|140|160|13.55|149, | ||
+ | |8|170|Härkönen Annika SRS - Siglavy Capriola Popey|140|165|14.00|164, | ||
+ | |8|139|Tenhunen Katriina KaRa - He'las Bella|140|165|14.05|152, | ||
+ | |8|101|Saarvio Ulla FCDC - Royah|140|165|14.10|146, | ||
+ | |8|222|Kajander Essi HusR - Ai.ka. Eifiona / Ai.ka. Jamie / Ai.ka. Eowyn|140|165|14.15|146, | ||
+ | |9|115|Bishop-Westerlund Deilina FCDC - Wikners Dragon Fly|140|160|14.20|166, | ||
+ | |9|201|Ventoniemi Mia KKR - Lizalie Miris / HS Luzille Miris / Najad|140|160|14.25|152, | ||
+ | |9|205|Koski Heidi HusR - Suontolan Wäinö / HS Choko|140|160|14.30|146, | ||
+ | |9|112|Takkinen Raisa ValRa - Kooihuster Harro|140|160|14.35|131, | ||
+ | |11|270|Tauriainen Jarmo FCDC - King / Kornet / Ignatio|150|170|14.40|173, | ||
+ | |11|175|Kalalahti Leena YR - Aldersain|140|160|14.45|164, | ||
+ | |11|199|Simonsen Ben HusR - Ragyógo|140|160|14.50|152, | ||
+ | |11|154|Järvinen Talvikki SUO - Danser T|140|160|14.55|138, | ||
- | ^Luokka 1 Prix de Varuboden-Osla, | ||
- | |475|Jokinen Päivi RHR|TURON MILLI|FIN|174, | ||
- | ^Luokka 4 Prix de Kirahvi Oy, Helppo A, +30^^^^^ | ||
- | |455|Ranta Margit FCDC|BJORN VAN DEN BOEZEM|FIN| | ||
- | |309|Ylimäki Emmi UrHU|LARKHILL' | ||
- | |435|Tamminen Riitta FCDC|ADEL|FIN|170, | ||
- | |405|Rauhala Nora LoimURa|NIUTONAS|FIN|157, | ||
- | |432|Vuorinen Kata LITRA|KIRKASTUS|FIN|154, | ||
- | |456|Nikkola Moona LoimURa|AAMU-SÄDE|FIN|146, | ||
- | ^Luokka 3 Prix de Aika Talli, Helppo B, +30^^^^^ | ||
- | |326|Tuomisto Marjo HOT|BIRCHHILL ISLAY RHUM 108 SH|FIN| | ||
- | |310|Kärsämä Kati PiPuRa|SMEDENS JOLIE 1194 SH|FIN|111, | ||
- | |335|Takamäki Maisa EVR|KRIS|FIN|104, | ||
- | ^Luokka 7 Prix de Tuoreverkko, | ||
- | |152|Hakala Saana LoimURa|BAEK' | ||
- | |118|Koski Heidi HUSR|FELICITY MIRIS 118 RP|FIN|163, | ||
- | |113|Johannessen Wenche NOR|DORTHEALYST BLACK FANNY|NOR|162, | ||
- | ^Luokka 2 Prix de HTS Peruna, Helppo B, +30^^^^^ | ||
- | |398|Lindqvist Sallamari HUSR|AI.KA. EDENELLA 298 RUSS|FIN|135, | ||
- | |401|Leskinen Tuula KvR|KOSKENKUKAN LIEKKI|FIN|132, | ||
- | |395|Kajander Essi HUSR|AI.KA EIFIONA|FIN|119, | ||
- | |410|Lahti Taru Team RR|LORANTUS|FIN|114, | ||
- | ^Luokka 16 Prix de Närpes Grönsaker, CAICh2*-P1, +20^^^^^ | ||
- | |656|STERNHAG Oliver|EXACT|SWE|122, | ||
- | |655|HOEPER William|DOW JONES|DEN|120, | ||
- | |657|KARHUSAARI Wilma|BENIAMIN|FIN|118, | ||
- | |654|STRAUSS Elise|SIR JAMES|SWE|110, | ||
- | ^Luokka 14 Prix de Cobilo, CAIJ2*-P1, +20^^^^^ | ||
- | |737|LISKI Tuuli|ARVALON GOLDEN SCARLETT|FIN|239, | ||
- | |742|KOIVULA Eveliina|URAFAS|FIN|159, | ||
- | |725|HAAPAKOSKI Laura|KOKONAS|FIN|152, | ||
- | ^Luokka 17 Prix de Hans Klotz, CAIJ2*-P2. +20^^^^^ | ||
- | |711|STØLEN Irja Vågene|A: | ||
- | ^Luokka 15 Prix de Ikaalisten Luomu, CAIJ2*-H1, +20^^^^^ | ||
- | |701|KRISTIANSEN Linnea|BARRACUDA|SWE|136, | ||
- | ^Luokka 12 Prix de Paipis Centralboden, | ||
- | |751|RÄTSEP Reelika|SANGAR|EST|186, | ||
- | ^Luokka 13 Prix de Continental Fruit Importers and Vihannesyhtymä 3 T, CAIY2*-P1, +20^^^^^ | ||
- | |795|SUHONEN Luna|AI.KA. CHEELIA|FIN|159, | ||
- | |796|TAMMINEN Annika|GNOMAS|FIN|150, | ||
- | |794|CLASÉN Markus|BRIO|SWE|144, | ||
- | ^Luokka 9 Prix de Siggp CAI2*-H1, +20^^^^^ | ||
- | |871|JOHNSRUD Camilla|TASSO HEDEGAARD|NOR|156, | ||
- | |874|JÄRVINEN Talvikki|ROY JONES|FIN| | ||
- | |869|RYSGAARD Ann|REGIMENT|DEN|191, | ||
- | |875|HAGGI Eve|VAIRI|EST|185, | ||
- | |876|HEGGESTAD Anette|PHI' | ||
- | |887|SINDA Heidi|INSTRUKTOR|FIN|172, | ||
- | |861|DAVIK Eivind|AMIGO WALEUR|NOR|169, | ||
- | |891|TIRKKONEN Sanna|PORSCHE LIFE|FIN|160, | ||
- | |855|KALALAHTI Leena|JUDYM|FIN|158, | ||
- | |872|ELANDER Lena|ZATIJN|SWE|153, | ||
- | |866|SIMONSEN Ben|SG HARD ROCK|FIN|152, | ||
- | |867|SÖDERQVIST Karin|LUKAS|SWE|146, | ||
- | |860|HENRIKSSON Maria|CIPELLA|SWE|144, | ||
- | |868|MIKKELSEN Kjell Øivind|CARTOON HEDEGAARD|NOR|142, | ||
- | |854|JÄRVINEN Talvikki|DANSER T|FIN|138, | ||
- | |859|JOHANNESEN Wenche|ENGKILDEGAARDS SATURN|NOR|137, | ||
- | |862|HEIKINHEIMO Jouni|EL CARILLO|FIN|130, | ||
- | ^Luokka 10 Prix de Mia Fruto, CAI2*-H2, +20^^^^^ | ||
- | |980|OTTOSSON Eva|A: | ||
- | |983|THORÉN Jana|A: | ||
- | |981|KÄLL Yngve|A: | ||
- | |982|HOLMASTO Tove-Maria|A: | ||
- | ^Luokka 11 Prix de Mia Fruto, CAI2*-P2, +20^^^^^ | ||
- | |919|STRAUSS Patrick|A: | ||
- | |920|VENTONIEMI Mia|A: | ||
- | |916|FROST Gunlög|A: | ||
- | |918|JOHANSSON Maria|A: | ||
- | |917|NOWEN Ewa|A: | ||
- | ^Luokka 8 Prix de Hankkija, CAI2*-P1, +20^^^^^ | ||
- | |816|HERSTAD Ina Steiro|GLITUR FRA HERSTAD|NOR|177, | ||
- | |814|RÕA Riina|PIN ROCK'S POPPIUS|EST|167, | ||
- | |804|KALALAHTI Hannu|HESSIN VIHTORI|FIN|164, | ||
- | |805|FRIIS Anne|FRIISIN PALETTI|FIN|163, | ||
- | |819|LUND STØEN Jeanette|PENLANGRUG BLACK KNIGHT|NOR|160, | ||
- | |848|SINDA Heidi|GNIST VARDE|FIN|154, | ||
- | |803|KALALAHTI Leena|KALIF|FIN|154, | ||
- | |812|TAKKINEN Raisa|KOOIHUSTER HARRO|FIN|151, | ||
- | |807|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|S.W. SUMMER' | ||
- | |813|SÖDERQVIST Karin|WHY ME|SWE|141, |